انواع خط کشی

خط سرد ترافیکی

بارز ترین نوع خط کشی که عمدتا در معابر برون شهری استفاده می شود خط تک جزیی یا سرد ترافیکی می باشد که با عرض 20 یا 15 یا 12 سانتی متر و ضخامت 700میکرون برای فیلم تر و 380میکرون برای فیلم خشک قابل اجراست، این شرکت با استفاده از کادری مجرب و توانمند و ماشین آلات مجهز در زمینه اجرای خط سرد ترافیکی و همچنین تولید این نوع رنگ آماده خدمت رسانی به کلیه ارگانهای دولتی و خصوصی می باشد.

خط گرم ترافیکی

خط گرم ترافیکی به 3روش مختلف قابل اجرا می باشد که متداول ترین آن خط گرم اسپری با ضخامت 1500میکرون و ماندگاری 18ماه 50درصد می باشد. در روش دوم خط گرم اسکرید با ضخامت 3000میکرون و ماندگاری 36ماه 50درصد می باشد و در روش سوم خط گرم اکستروژن با ضخامت 3000میکرون و ماندگاری 36ماه 50درصد می باشد که اغلب به عنوان هشدار دهنده های افقی در حاشیه معابر استفاده می شود. این شرکت با استفاده از ماشین آلات اجرای خطوط گرم ترافیکی هافمن آلمان آماده خدمت رسانی به کلیه ارگانهای دولتی و خصوصی می باشد.

اجرای نقوش ترافیکی

اجرای نقوش ترافیکی با استفاده از رنگهای دو جزیی و سه جزیی (متناسب با اقلیم محیط) به منظور هدایت هرچه بهتر راکبان وسایل نقلیه استفاده می شود، از متداول ترین نقوش می توان به پیکانهای هدایت مسیر در نزدیکی رمپ و لوپها و در نزدیکی دور برگردان ها یا کلمات مدرسه یا احتیاط یا نقوش مثلث یا دایره های محدودیت سرعت در مکانهای مورد نیاز نام برد.این شرکت با استفاده از کادری مجرب و متخصص در زمینه اجرا با دستورالعمل سازمانهای ذی صلاح و همچنین تولید رنگهای مناسب با کیفیت عالی آماده خدمت رسانی به کلیه ارگانهای دولتی و خصوصی می باشد.

اجرای شیارهای لرزاننده

شیارهای لرزاننده طولی

یکی از کارامدترین و کم هزینه ترین علائم افقی هشدار دهنده در معابر درون شهری و برون شهری که اکثرا در حاشیه جاده ( روی خط محوری یا در مجاورت آن ) اجرا شده و مانع خواب رفتن راکب وسایل نقلیه می گردد شیارهای لرزاننده طولی می باشد که در طول جاده و با عرضهای مختلف بسته به در خواست کار فرما و شرایط محیط از 15 سانتی متر تا 35 سانتی متر و عمق 6 الی 9 میلی متر قابل اجرا می شود. این شرکت با کادری مجرب و متخصص در زمینه اجرا و همچنین ماشین آلات مناسب و اماده به کار در خدمت ارگانهای دولتی و خصوصی می باشد.

شیارهای لرزاننده عرضی

یکی از کارامدترین و کم هزینه ترین علائم افقی هشدار دهنده در معابر درون شهری و برون شهری می باشد که در عرض معابر پر خطر یا نقاط حادثه خیز طبق دستور کارفرما و عمق 6 الی 9 میلی متر اجرا می گردد که علاوه بر هشیار کردن راکبان عملیات کنترل و کاهش سرعت را نیز انجام می دهد. این شرکت با کادری مجرب و متخصص در زمینه اجرا و همچنین ماشین آلات مناسب و اماده به کار در خدمت ارگانهای دولتی و خصوصی می باشد.

نوارهای لرزاننده عرضی

برشهایی که در عرض جاده و با نظم و ترتیبی خاص ( دستورالعمل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ) که طبق دستور کار فرما در نقاط حادثه خیز معابر به عرض 15 الی 30 سانتی متر و عمق 6 الی 9 میلی متر اجرا می شود و یکی از متداول ترین هشدار دهنده ها و کاهنده سرعت می باشد. این شرکت با کادری مجرب و متخصص در زمینه اجرا و همچنین ماشین آلات مناسب و اماده به کار در خدمت ارگانهای دولتی و خصوصی می باشد.

امحاء خطوط ترافیکی

همانگونه که شاهد هستید در بسیاری از معابر درون شهری و برون شهری که اصلاحات هندسی یا تغییر مسیر رخ داده است هنوز خطوط ترافیکی قدیمی به جا مانده است که بسیار خطر آفرین می باشد و در ساعات تاریکی باعث گمراهی و انحراف رانندگان می شود. در گذشته برای از بین بردن این خطوط از رنگ سیاه یا پرایمر استفاده میشود که بعد از گذشت زمان و از بین رفتن لایه پوششی، خط قدیمی نمایان میشود. این شرکت با استفاده از مهندسان مجرب وطراحان صنعتی موفق به ساخت دستگاه های امحائ خطوط ترافیکی با راندمان کاری بالا شده است که علاوه بر از بین بردن کلیه خطوط ترافیکی از قبیل سرد، گرم و دوجزیی هیچگونه آسیبی به بستر معبر نمیزند. این دستگاه با قابلیت جا به جایی سریع این امکان را به اپراتور می دهد تا در استفاده از زمان بهترین بازده را داشته باشد.